Nyhetsvarsel | Sportsbibelen
Harry Kane (27) kobles stadig vekk fra Tottenham. Spissen ønsker seg angivelig til en ny klubb, der sjansen er større for å vinne de største titlene.
Hvis Tottenham mister Kane i løpet av sommeren mener Alan Hutton (36), som selv spilte for London-laget mellom 2008 og 2011, at gamleklubben bør gå for Southampton-spissen Danny Ings (28) som erstatter.
– Han har i flere sesonger vist at han er en toppspiss som kan score mål. Han har allerede spilt for en storklubb i Liverpool, og selv om det ikke gikk helt optimalt var han plaget av skader, sier Hutton ifølge avisen The Express og fortsetter:
– Han ville passet inn i lønnsstrukturen i Tottenham, så jeg ser egentlig ingen problemer. Overgangssummen vil heller ikke bli for høy.
Liker du odds og tipping? Følg Oddsbibelen på Facebook!

Vil videre
Ings har kun ett år igjen av kontrakten sin med Southampton, en avtale han ikke ønsker å forlenge.
28-åringen har allerede avslått et nytt tilbud fra Southampton, som ville gjort ham til klubbens best betalte spiller noen gang.
Hvis Southampton ikke selger Ings før neste sesong sparkes i gang, risikerer laget å miste ham gratis neste sommer.
Kane på sin side kobles sterkt til Manchester City.
Liker du odds og tipping? Følg Oddsbibelen på Facebook!

Christian August Cederblad
