
Liverpool-manager Arne Slot (46) ble utvist etter den dramatiske kampen mot byrivalen Everton i midten av februar.
Nå opplyser det engelske fotballforbundet (FA) hva som ble sagt i de opphetede scenene etter kampslutt.
LES OGSÅ: Solskjær navngir to United-stjerner Amorim burde nekte å selge
Slot pådro seg et rødt kort etter kampslutt i kaoset på Goodison Park.
Detaljene om hva han sa til dommer Michael Oliver har nå blitt frigitt av engelske FA, skriver Mirror.
FA har lagt frem en full rapport på 16 sider om hendelsen.
Everton sikret ett poeng på dramatisk vis da James Tarkowski utlignet til 2-2 langt inn i overtiden.
Slot reagerte på situasjoner som var i forkant av Tarkowskis utligning. Det førte til en gjentagende konfrontasjon mot dommer Oliver.
Sint Slot
FA opplyser at dommeren ble kontaktet av Slot på en «konfronterende og aggressiv» måte, og nederlenderen brukte støtende ord mens han håndhilste på Oliver.
Liverpool-manageren skal ha startet med å si til Oliver at han «ga dem f**n meg alt» og la til at han håpet Oliver «var stolt av den prestasjonen».
Videre står det at Slot kom tilbake til dommeren cirka ett minutt senere, håndhilste igjen og sa: «Hvis vi ikke vinner ligaen, kommer jeg til å skylde på deg.»
Slot ropte også to ganger mot assistentdommeren at det var «en j*vla skam», kommer det frem i den detaljerte FA-rapporten.
Tidligere har Slot allerede akseptert siktelsen fra FA på to kampers karantene.
Han ble også bøtelagt med 70.000 pund, noe som tilsvarer omtrent én million kroner.
LES OGSÅ: – Liverpool-spiller får enorm lønnsøkning i ny kontrakt
Ole-Jørgen Wiig