
Den tidligere West Ham-stjernen Michail Antonio forlot London-klubben etter forrige sesong.
Angriperen var også involvert i en alvorlig bilulykke i desember i fjor.
LES OGSÅ: Gammel kjenning vender tilbake til Bodø/Glimt
Nå trener Antonio med Premier League-klubben Brentford, men det er ikke ventet at de rødstripete vil tilby ham kontrakt.
Det melder Sky Sports.
Antonio bor angivelig i nærheten av Brentfords treningsanlegg i Vest-London og har fått tillatelse til å trene med Keith Andrews sitt mannskap for å holde formen ved like.
Den 35 år gamle jamaicanske landslagsspilleren har stått uten klubb siden West Ham valgte å ikke fornye kontrakten hans i sommer.
Ulykke
Antonio har kjempet seg tilbake etter en alvorlig bilulykke som holdt ham ute i flere måneder.
Til tross for kontraktsutløpet fortsatte West Ham å støtte ham gjennom rehabiliteringen, og i august fikk han spilletid for klubbens U21-lag mot Nottingham Forest som en del av comebacket.
Nå forsøker Antonio å finne tilbake til toppnivå og trener derfor på Brentfords anlegg mens han vurderer mulighetene for å gjenoppta karrieren på øverste nivå.
Han gjorde offisielt comeback 17. juni.
Da kom han inn som innbytter mot Guatemala i det 85. minutt. Antonio fikk sine første minutter for Jamaica etter ulykken.
LES OGSÅ: Treneren har fått sparken etter bare ni kamper
Ole-Jørgen Wiig


